Sklenička-4.díl

23. října 2010 v 17:24 | Anička |  Sklenička
Nadpis
Hned, jak máma odešla, začalo mi být zima. Podívala jsem se na strop a oněměla jsem  hrůzou. Ve střeše byla díra. Přesně nad tím místem, kde sklenička stála.Pokud nad dírou letěl nějaký pták, měl asi smůlu. Hodně velkou smůlu. 

Přemýšlela jsem, jak ji asi měli uskladněnou v obchodě. Pokud by ji tam měli přes noc, stalo by se jim to samé, co mě. Asi se tam půjdu zeptat. Ale nejdřív se musí nasnídat.

Šla jsem po schodech do kuchyně. Až teď mě napadlo, jak to asi vysvětlím mámě. Řeknu jí: "Mami, máš další dárek k narozeninám. Díru ve střeše." Nic takového se ale nestalo. Máma skleničku obrátila a postavila ji na betonovou desku. Zeptala jsem se jí, proč to dělá. Odpověděla mi, že něco zkouší. Nechala jsem ji být a šla jsem se nasnídat. Měla jsem jogurt, banán a k tomu jsem si vzala sušenky. Pak jsem se oblékla a vyrazila jsem do města. Hned jak jsem došla k obchůdku, všimla jsem si cedule: ZAVŘENO. To jsem si mohla myslet. Měla jsem chuť zařvat na celou ulici několik nepěkných slov, ale místo toho jsem jen nakoukla za výlohu a šla jsem domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama